Moskitiery drzwiowe - Oknosfera - sfera niskich cen

Przejdź do treści

Menu główne:

MOSKITIERY, siatki instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mają na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru typu  moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu pozwala idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.

Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy, ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania.

moskitiera 1

MOSKITIERA DRZWIOWA (otwierana) stosowana zarówno do drzwi i drzwi balkonowych, montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania. W celu poprawienia usztywnienia ramy drzwiowej w moskitierach otwieranych drzwiowych istnieje możliwość zastosowania futryny wykonanej z zamkniętego profilu aluminiowego.

Moskitiera drzwiowa:

 • to skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,

 • dostosowana jest do każdego rodzaju otworu drzwiowego,

 • dostępna jest w okleinach oraz w szerokiej gamie kolorów z palety RAL,

 • posiada możliwość zastosowania samozamykaczy w zawiasach, podnoszących komfort użytkowania moskitiery.

moskitiera 2

MOSKITIERA ROLOWANA w wersji poziomej stosowana jest zarówno do drzwi, jak również drzwi balkonowych. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz. Moskitiery rolowane, przesuwna w poziomie stanowi idealne zamknięcie dla okien balkonowych lub tarasowych. Blokowanie moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej pozwala łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć roletę.

Moskitiera rolowana:

 • to skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,

 • dostosowana jest do każdego rodzaju otworu drzwiowego,

 • dostępna jest w okleinach oraz w szerokiej gamie kolorów z palety RAL,

 • posiada możliwość zastosowania spowalniacza, podnoszących komfort użytkowania moskitiery i zapobiegającego uszkedzeniu siatki podczas zwijania

 • Uwaga! Moskitiera rolowana pozioma występuje rónież w wersji dwuskrzydłowej.moskitiera 3

MOSKITIERA PRZESUWNA doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery - 2000 x 2500 mm. Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna (brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery).

Moskitiery polecane są szczególnie do pomieszczeń kuchennych, pokoi dziecięcych oraz obiektów położonych nad jeziorami i w pobliżu punktów handlowych.


Moskitiera przesuwna:

 • to skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,

 • dostosowana jest do każdego rodzaju otworu okiennego i drzwiowego,

 • dostępna jest w okleinach oraz w szerokiej gamie kolorów z palety RAL,

 • Uwaga! Moskitiera przesuwna występuje rónież w wersji dwuskrzydłowej.


DANE KONTAKTOWE
Adres:                                 Telefon/Fax:
ul. Chełmińska 52                 56-46-567-18
86-300 Grudziądz                 535-578-558

E-mail:

Zobacz nas na mapie - kliknij

Pobierz aplikację mobilną
Bądź na bieżąco
z najświeższymi
informacjami z branży

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Otrzymuj na bieżąco informacje
o nowościach i ofertach specjalnych
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego