Moskitiery okienne - Oknosfera - sfera niskich cen

Przejdź do treści

Menu główne:

MOSKITIERY to skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów. Moskitiery znalazły również nowe zastosowanie – służą do zabezpieczenia przed alergenami z powietrza, wystarczy tylko zastosować atestowaną siatkę antyalergiczną.


Główne zalety moskitier

  • wyjątkowo mocne i trwałe materiały

  • specjalnie zastosowana siatka nie zmniejszająca widoczności, odporna na czynniki atmosferyczne temperaturę, promieniowanie UV oraz deszcz

  • materiały nie przyciągające brudu

  • produkt wykonany idealnie na wymiar

  • możliwość wyboru kolorystyki profilu z palety RAL lub palety oklein drewnopodobnych

  • kolor siatki do wyboru szara, czarna, biała (za dopłatą)

  • dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi,

  • rodzaje moskitier: stałe ramkowe, rolowane pionowe,

  • możliwość zastosowania w moskitierach otwieranych listew magnetycznych i magnesów podnoszących komfort użytkowania moskitiery

moskitiera 1

MOSKITIERA RAMKOWA montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia.

Moskitiera ramkowa
doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.
Zamontowane na początku wiosny doskonale spełnią swoją rolę do późnej jesieni. Po tym okresie można moskitierę zdjąć, poddać konserwacji i przechować do następnego sezonu lub pozostawic na oknie (aluminiowa ramka nie rdzewieje). Dużą zaleta moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia moskitiery przy pomocy uchwytów obrotowych.

Uwaga! Moskitiery ramkowe to jedyne moskitiery, które wykonać można w nietypowych kształtach tj.
półokręgi, wielokąty, trójkąty, trapezy.


moskitiera 2

MOSKITIERA ROLOWANA w wersji pionowej stosowana do okien to rozwiązanie nie tylko skuteczne, ale i wygodne. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.

Moskitiera rolowana
w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.

Warto zwrócić uwagę, iż wybrane typy rolet zewnętrznych moga być wyposażone w moskitierę rolowaną. Ograniczenie jednak stanowi wymiar - maksymalna powierzchnia pancerza z moskitierą wynosi 2,64 m2.


DANE KONTAKTOWE
Adres:                                 Telefon/Fax:
ul. Chełmińska 52                 56-46-567-18
86-300 Grudziądz                 535-578-558

E-mail:

Zobacz nas na mapie - kliknij

Pobierz aplikację mobilną
Bądź na bieżąco
z najświeższymi
informacjami z branży

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Otrzymuj na bieżąco informacje
o nowościach i ofertach specjalnych
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego