Zasłony rzymskie - opis - Oknosfera - sfera niskich cen

Przejdź do treści

Menu główne:

rzymska 1

Zasłona rzymska to efektowna dekoracja wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, rustykalnym, jak również modernistycznym, doskonale zastąpi firanę lub tradycyjną zasłonę. Sterowanie zasłoną (z zastosowaniem mechanizmu sznurkowego lub koralikowego) daje możliwość swobodnego ustawienia ilości światłą przenikającego do wnętrza, Zsunięta zasłona rzymska układa się w poziomie, w efektywne zakładki. Obecnie rynek osłonowy oferuje bogatą różnorodność tkanin, należy jednak pamiętać, iż nie wszystkie gatunki tkanin nadają się na zasłony rzymskie. Tkaniny te musi cechować duża odporność na kurczenie, odkształcenie i zabrudzenie.

Rolety rzymskie są szalenie eleganckie, a odpowiednio dobrane pod względem faktury i koloru stanowią doskonałą, przyciągającą uwagę ozdobę każdego pomieszczenia. Rolety rzymskie bardzo dobrze prezentują się wewnątrz budynków. Zasłony rzymskie to praktyczne, funkcjonalne i eleganckie rozwiązanie na każde okno. Asortyment jest tak bogaty i zróżnicowany, że znajdą coś dla siebie klienci o bardzo odmiennych upodobaniach estetycznych. Ponieważ wspólpracujemy bezpośrednio z producentem rolet rzymskich, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bardzo korzystne ceny.

Zasłony rzymskie to:

  • Efektowna dekoracja wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, rustykalnym, jak również modernistycznym, doskonale zastąpi firanę lub tradycyjną zasłonę,

  • Sterowanie daje możliwość swobodnego ustawienie ilości światła przenikającego do wnętrza

  • Zsunięta zasłona rzymska układa się w poziome, efektowne zakładki,

  • Mocowanie we wnęce okiennej do sufitu lub na ścianie.Instrukcja pomiaru i montażu TUTAJ


rzymska 2

DANE KONTAKTOWE
Adres:                                 Telefon/Fax:
ul. Chełmińska 52                 56-46-567-18
86-300 Grudziądz                 535-578-558

E-mail:

Zobacz nas na mapie - kliknij

Pobierz aplikację mobilną
Bądź na bieżąco
z najświeższymi
informacjami z branży

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Otrzymuj na bieżąco informacje
o nowościach i ofertach specjalnych
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego