O firmie - Oknosfera - sfera niskich cen

Przejdź do treści

Menu główne:

O nas


Nasza kadra


Firma to nie tylko nazwa. Firma to kapitał ludzki. To dzięki rzetelnej pracy naszych montażystów i sprzedawców, a także sprawnemu zarządzaniu firmą jesteśmy tak zgranym zespołem i solidną firmą. Dodatkowym atutem niewątpliwie jest to, że nasza firma jest firmą rodzinną, co stwarza dodatkowo dobrą nić porozumienia.


Kim jesteśmy

Działając na rynku od od 2000 roku zdobywamy coraz większe doświadczenie. Z pozytywnym efektem realizujemy coraz większe i nietypowe projekty. Dzięki zdobytemu DOŚWIADCZENIU I ZAUFANIU klientów przetrwaliśmy okres tzw. "Kryzysu”. Na przekór trudnościom towarzyszącym w pozyskiwaniu i utrzymaniu kapitału ludzkiego, z jakimi boryka się dziś branża budowlana staramy się być lepsi i bardziej konkurencyjni. Priorytetem jest dla nas ciągłe podnoszenie jakości usług wykonywanych specjalistycznym sprzętem, który jest systematycznie modernizowany. Dzięki uczciwym warunkom pracy pragniemy zasłużyć na opinię atrakcyjnego pracodawcy i partnera w biznesie.


Co oferujemy

Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta i profesjonalną obsługę. Uczciwość wobec klientów i kontrahentów jest dla nas najważniejsza. Zdajemy sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie to właśnie ta cecha stanowi naprawdę solidny fundament działalności firmy. Otwierając się na potrzeby rynku, spełniamy jego oczekiwania i dostosowujemy ofertę do zmianiających się trendów w budownictwie i technice osłonowej. Badania rynkowe donoszą o coraz większym trendzie do zakupów przez sklepy internetowe w związku z czym od 2010 roku rozpoczęliśmy sprzedaż krajową przez najdogodniejszą dla klienta formę zakupów - sklep internetowy.

Naczelnym elementem naszej działalności jest produkcja osłon okiennych. Wśród najważniejszyh wyróżniamy: rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, vericale, moskitiery, daszki i zadaszenia oraz konstrukcje aluminiowe. Zajmujemy się także sprzedażą hurtową i detaliczną. Wśród naszej bogatej oferty produktowej wyróżniamy przede wszystkim: okna, parapety, drzwi, bramy, fasady, ogrody zimowe, markizy, plisy i żaluzje. Oferujemy także usługi montażu, posiadamy wykwalifikowaną kadrę roboczą.
W najbliższym czasie zamierzamy także powiększyć ofertę o produkcję popularnych ostatnio rolet "dzień-noc".


DANE KONTAKTOWE
Adres:                                 Telefon/Fax:
ul. Chełmińska 52                 56-46-567-18
86-300 Grudziądz                 535-578-558

E-mail:

Zobacz nas na mapie - kliknij

Pobierz aplikację mobilną
Bądź na bieżąco
z najświeższymi
informacjami z branży

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Otrzymuj na bieżąco informacje
o nowościach i ofertach specjalnych
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego