Ogrody zimowe i fasady - Oknosfera - sfera niskich cen

Przejdź do treści

Menu główne:

ogród zimowy 1

Ogrody zimowe nazywane również szklarnią, oranżerią i werandą słoneczną to nie tylko nowoczesny i atrakcyjny sposób na zwiększenie powierzchni użytkowej, ale także doskonały sposób na poprawienie bilansu energetycznego budynku. Obecnie coraz częściej znajduje zastosowanie również w budownictwie w naszym kraju i cieszy się rosnacym zainteresowaniem i popularnością.

Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sprawdzonym dostawcom materiałów i utalentowanym wizjonerom tworzy projekty najwyższej jakości i podejmuje się nawet najbardziej skomplikowanych i niekonwencjonalnych wyzwań realizując marzenia klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo ogrody zimowe wykonywane z konstrukcji aluminiowych cechujących się dużą szczelnością i możliwością stworzenia konstrukcji nawet w skomplikowanych bryłach. Dodatkowym atutem jest również możliwość zastosowania profili z dodatkowymi przekładkami termoizolacyjnymi dającymi wysoki poziom izolacji cieplnej. Ogrody zimowe wykonane na naszych profilach to doskonałe rozwiązanie umożliwiające całoroczne korzystanie z ogrodu i stanowiące formę powiększenia powierzchni mieszkalnej.

Nasza oferta obejmuje również możliwość zamontowania w ogrodzie zimowym solarów ogrzewających dodatkowo pomieszczenie i wykonanie oraz montaż osłon okiennych zapewniających komfort i osłonę zarówno przed słońcem jak i ciekawskim wzrokiem sąsiadów.

Decydując się na ogród zimowy, chcemy osiągnąć swoistą harmonię łączącą architekturę i roślinność przez cały rok. W związku z tym wielu z nas decyduje się na to rozwiązanie właśnie ze względu na możliwość przebywania wśród zieleni przez cały rok. To rozwiązanie w znacznym stopniu podwyższa standard i jakość naszego życia, stwarzając warunki do bezpośredniego obcowania z naturą przez cały rok.

Ogrody zimowe to inwestycja na lata, która podnosi komfort życia, daje zadowolenie i prestiż, tworzy dodatkową przestrzeń mieszkalną, a także zapewnia dobre samopoczucie i relaks przez cały rok. Poza wymienionymi już zaletami warto również pamiętać, że ogród zimowy jest inwestycją znacznie podnoszącą wartość nieruchomości.

ogród zimowy 2

DANE KONTAKTOWE
Adres:                                 Telefon/Fax:
ul. Chełmińska 52                 56-46-567-18
86-300 Grudziądz                 535-578-558

E-mail:

Zobacz nas na mapie - kliknij

Pobierz aplikację mobilną
Bądź na bieżąco
z najświeższymi
informacjami z branży

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Otrzymuj na bieżąco informacje
o nowościach i ofertach specjalnych
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego