Parapety zewnętrzne - Oknosfera - sfera niskich cen

Przejdź do treści

Menu główne:

Zewnętrzne parapety stalowe są produkowane z najwyższej jakości blach stalowych surowych i powlekanych. Wszystkie parapety stalowe posiadają zabezpieczenie antykorozyjne i są odporne na UV oraz na wpływ warunków atmosferycznych (wilgoć,  temperatura).

Parapety stalowe malowane na dowolny kolor RAL:
Są wykonane z blachy stalowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji  blachy w hucie  lub z surowej blachy stalowej polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Zabezpieczeniem parapetów jest powłoka cynku chroniąca blachę stalową przed korozją oraz warstwa poliestrowego lakieru.  Dodatkowo zabezpieczone są folią  ochronną (polietylen). Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi.

Parapety stalowe w kolorach drewnopodobnych:
Są wykonane z blachy stalowej okleinowanej folią PVC drewnopodobną w procesie produkcji  blachy w hucie. Zabezpieczeniem parapetów jest powłoka cynku chroniąca blachę stalową przed korozją  oraz w/w folia drewnopodobna, która jest odporna na czynniki zewnętrzne oraz promieniowanie UV.  Dodatkowo zabezpieczone są folią ochronną (polietylen).

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zewnętrzne parapety aluminiowe są produkowane z najwyższej jakości blach surowych i powlekanych. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę poświęcamy procesowi chemicznej obróbki detalu. Wszystkie parapety, przed obróbką lakierowania proszkowego poddane są specjalnym procesom chemicznym, odpowiednim dla rodzaju detalu. Zapewnia to naszym wyrobom długoletnią trwałość i funkcjonalność. Wszystkie parapety aluminiowe są odporne na UV oraz na wpływ warunków atmosferycznych (wilgoć,  temperatura).

Są wykonane z blachy aluminiowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji  blachy w hucie  lub z surowej blachy aluminiowej polakierowanej na wybrany kolor w lakierni proszkowej. Dodatkowo zabezpieczone są folią  ochronną (polietylen). Na życzenie mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi.

Wykonanie parapetów aluminiowych "ALU-PŁYTKA" (imitacja płytki klinkierowej) -
Unikalna technologia pozwala uzyskać charakterystyczne wytłoczenia imitujące płytkę klinkierową. Posiadają wyjątkową estetykę wykonania dzięki zastosowaniu proszkowych farb strukturalnych i uzyskaniu tzw. „efektu młotkowego”. Wszystkie polakierowane parapety są dodatkowo zabezpieczone samoprzylepną folią ochronną, która zabezpiecza produkt w trakcie magazynowania i transportu.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Parapety zewnętrzne z płytki KGL (konglomerat) tzw. klinkierowe produkowane są w 90% z kamienia naturalnego starannie wypłukanego o średnicy od 2-8 mm oraz różnych frakcji specjalnie selekcjonowanego piasku i kwarcu gdzie spoiwem jest żywica poliestrowa.  Wspaniale imitują marmur przewyższając go jednak pod względem praktycznym, ponieważ nie wymaga on stosowania impregnatów zabezpieczających.

Parapety klinkierowe:

  • Dobrze komponują się z elewacją i dachówką,

  • Skutecznie odprowadzają wodę i chronią elewację budynku,

  • Są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i zaplamienia,

  • Mają trwały kolor,

  • Są łatwe w czyszczeni i nie wmagają konserwacji,

  • W komplecie boczki malowane lub z PCV dopasowanego kolorystycznie.


DANE KONTAKTOWE
Adres:                                 Telefon/Fax:
ul. Chełmińska 52                 56-46-567-18
86-300 Grudziądz                 535-578-558

E-mail:

Zobacz nas na mapie - kliknij

Pobierz aplikację mobilną
Bądź na bieżąco
z najświeższymi
informacjami z branży

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Otrzymuj na bieżąco informacje
o nowościach i ofertach specjalnych
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego